Різні цікавинки

Які переваги застосування сайдингу

foto_cikavosti_04.10.2014-02_resizedУтеплення та оздоблення фасадів заміського будинку передбачається ще на стадії проектування будівлі.

Сучасний вітчизняний ринок пропонує широкий асортимент матеріалів для теплоізоляції будинків, як внутрішньої, так і зовнішньої. Це тверді і рідкі, паропроникні і паронепроникні, штучні і на мінеральній основі речовини. Популярністю ж для отделки фасада дома користується сайдинг.

Важливо запам’ятати! Вибір теплоізоляційного матеріалу для фасаду будівлі повинен ґрунтуватися на кліматичних особливостях місцевості, де відбувається будівництво, особливостях конструкційного матеріалу будівлі: товщину, міцність, гідрофобність, теплопровідність і ін.

Що таке сайдинг? Його переваги

Технологія утеплення фасаду сайдингом досить проста.

Сайдингом називається матеріал для обробки фасадів будинку. Він являє собою плити довжиною від 2 м до 6 м і шириною від 10 см до 30 см. Його роблять на основі деревного волокна і вінілу.

Деревний сайдинг класифікується за типом обробки деревного волокна: відсоток вологості, ступінь термообробки, наявність в матеріалі просочення з антисептика.

Вініловий сайдинг крім основного конструкційного матеріалу може мати у своєму складі різні речовини, які покращують його технічні характеристики: оксид титану стабілізує структуру матеріалу, кальцію карбонат служить для заповнення структури сайдингу, бутадієн – підвищує зносостійкість, різні модифікатори – покращують міцність на удар, пігменти забарвлюють виріб в потрібний колір.

Цементний сайдинг. В якості наповнювача його структури виступає цемент. Він не горить, тому використовується для робіт на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Однак даний матеріал дорогий і важкий.

Популярність в утепленні фасадів сайдинг отримав, завдяки ряду незаперечних переваг:

– відрізняється стійкістю до широкого спектру негативних впливів – прямим сонячним променям, підвищеному рівню вологості, перепадів температур, спокійно переносить дію слабокислих і слаболужних розчинів і парів;

При утеплення та оздоблення фасаду будинку сайдингом – головне поетапно робити всю роботу.

– стійкий до механічних навантажень, пошкоджень і подряпин;
– матеріал не старіє: не розтріскується, не розшаровується і не лущиться;
– не гниє, не кородує, на його поверхні не розмножуються мікроорганізми і грибок;
– екологічно чистий (не виділяє в атмосферу токсинів), не горить і не проводить електричний струм;
– відрізняється простотою при монтажі. Для цього потрібні елементарні навички, тому утеплення фасаду будинку сайдингом можна провести власноруч;
– обробку можна проводити при будь-якій температурі навколишнього середовища;
– гарантований термін служби від виробника – 50 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button