Різне

Чи були ядерні вибухи в минулому

jaderni-vybuhyПо всьому світу існує чимало залишків стародавніх міст, що належать цивілізаціям минулого, які містять в собі дивовижні загадки, що змінюють наші уявлення про історію людства. Приміром, Мохенджо-Даро – колись процвітаюче древнє місто на території сучасного Пакистану – зберігає в собі свідоцтва катаклізму, який важко пояснити навіть з точки зору сучасної науки. Тому що з точки зору конвенціональних (договірних домовленостей, уявних – cikavosti.com) уявлень, те, що сталося з цим древнім містом, є нічим іншим, як ядерним вибухом.

І зрозуміло, це створює певні труднощі – наприклад, яким чином ядерний вибух, вперше зафіксований в Хіросімі і Нагасакі під час Другої світової війни, міг статися в місті, що існував тисячі років тому? Одним із можливих і досить розповсюджених пояснень є те, що на Землі і раніше існували високорозвинені технологічні цивілізації, які цілком могли стати причиною подібного ядерного інциденту.

Один із цікавих прикладів на користь цієї версії наводиться дослідниками Річардом Файрстоун і Вільямом Топпінг в статті «Геологічні свідчення ядерної катастрофи в палеозойському періоді». У цій статті вчені розповідають про неприродньо високі рівні випромінювання в радіовуглецевих даних, зібраних в районі Великих озер Америки. Згідно з їхніми дослідженнями, «Весь регіон Великих озер і того, що розташоване під ними, піддавалося бомбардуванню частками і ядерному опроміненню, які зуміли виробити вторинні теплові нейтрони за допомогою взаємодії з космічним випромінюванням».

jaderni-vybuhy01

Іншими словами, на цьому місці на Землі стався повномасштабний ядерний інцидент в палеозойську епоху, і нам невідомо, що могло стати його причиною (самі автори висувають природну версію, що причиною цьому міг стати спалах наднової, але фактів на підтвердження цієї версії немає). І навіть якщо подібна подія (не важливо, якими б причинами вона не була викликана) дійсно могло статися в доісторичні часи, місця начебто Хараппі та Мохенджо-Даро в сучасному Пакистані демонструють нам ряд проблем, які не так-то просто пояснити.

Вдобавок до знахідок засклянілих каменів, подібних тим, що були знайдені після ядерного бомбардування Хіросіми і Нагасакі, існують також чутки про надзвичайно високі рівні радіації в речовинах, знайдених в Мохенджо-Даро. Російський вчений Олександр Горбовський написав у 1966 році, що радіоактивний фон цих тіл перевищував норму в 50 разів. Навіть якщо припустити, що подібні інциденти можуть траплятися з природніх причин, то чому вони вибирали своєю метою конкретні метрополії стародавнього світу? Чи слід нам припустити, що наші далекі предки дійсно оволоділи енергією атома задовго до появи проекту «Манхеттен», чи, може, розвинені інопланетні цивілізації, що колись відвідували нашу Землю, могли стати причиною подібних катастроф?

Натхнення: http://mixstuff.ru

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button