Наука

Виявилося, що жир на животі не боїться голодування

Втрата ваги – завжди велика проблема. Вважається, що при зниженні калорійності й підвищенні активності людина втрачає жир рівномірно по всьому тілу, але нове дослідження показало, що абдомінальний жир може не «здаватися», навіть якщо ви голодуєте.

Photo by Diana Polekhina on Unsplash

Дослідники з університету Сіднея проаналізували понад 8 500 білків в жирових відкладеннях мишей. Їх вивчення проводилося під час голодування тварин. Особливу увагу вчені приділили вісцеральному жиру (жир черевної порожнини, який обволікає внутрішні органи, захищаючи їх). Як виявилося, він має клітинний механізм, який блокує процес розщеплення жиру під час голодування.

Це говорить про те, що вісцеральний жир навряд чи буде реагувати на інтервальне голодування, оскільки він може адаптуватися до повторюваних нападів голоду. Швидше за все, це відбувається через те, що цей жир повинен захищати життєво важливі органи, навіть коли його занадто багато.

«Хоча більшість людей думають, що всі жирові тканини однакові, насправді їх розташування має велике значення», – сказав старший автор дослідження доктор Марк Ларанс з Сіднейського університету. «Ми виявили, що жир на животі є найбільш стійким до схуднення через те, що він здатний включати” режим збереження “. На жаль, але дослідники не змогли виявити спосіб боротьби з цим жиром, проте вони підкреслюють, що постійна дієта ефективніша, ніж інтервальне голодування.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button