Технології

Вікна в метро замінили прозорими екранами

Південнокорейська компанія LG запустила пілотний проєкт в метрополітенах двох китайських міст.

LG

Пасажири шостої лінії Пекінського метро і десятої лінії метрополітену Шеньчженя під час поїздок тепер будуть дивитися не в темний тунель, а на 55-дюймові прозорі OLED-екрани, якими замінили звичайні скляні вікна поїздів.

В принципі, дисплеї можуть відображати абсолютно будь-яку інформацію. В цьому випадку вони будуть в режимі реального часу інформувати пасажирів про поїздку, майбутніх зупинках і пересадках, стикування авіарейсів, погоді і поточних новинах. А крім того, існує технічна можливість управління інформацією на екранах за допомогою дотику.

Для LG це не перший подібний проєкт – в 2018 році компанія встановила прозорі дисплеї замість вікон в лондонському торговому центрі «Герродс». А взагалі такі дисплеї були вперше представлені ще в 2012 році компанією Samsung, і вже в той час розглядалися в якості заміни звичайних вікон. Однак з того часу реальна інтеграція даної технології в повсякденне життя, попри нові зразки, якіпостійно з’являються, йде вкрай повільно.

LG проте, має намір в майбутньому розширити свій проєкт на нові лінії метро, ??і можливо – інші міста. Принаймні, переговори з цього приводу вже ведуться.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button