Людина

Випускник Оксфордського університету розповів про шість секрети успішної здачі іспитів

Джо Норман з Лондона, який є випускником Оксфордського університету і експертом у сфері освіти, розповів про шість секретів, що дозволяють успішно підготуватися до здачі іспитів. Рекомендації фахівця оприлюднило видання Daily Mail.

В першу чергу, слід зберігати ясність думки. Для цього не потрібно займатися вивченням інформації понад три години на добу. Інтенсивність роботи, на думку Нормана, відіграє дуже велику роль при підготовці до іспитів. Не завадить роздрукувати відповіді на екзаменаційні питання – в них можна робити позначки, що допомагають зосередитися на матеріалі і краще його запам’ятати.

Експерт звертає увагу, що, складаючи відповіді, можна накидати невеликий план – це займе всього 15 хвилин. Його потрібно починати з двох найбільш змістовних абзаців. Не менш важливою буде вичитування тексту з розумінням слабких і сильних сторін. Метод асоціацій і допомога інтернету також не завадять.

Кожну відповідь слід прочитати не менше 10 разів, а для того, щоб зосередити увагу, потрібно обвести кілька ключових фраз. На абзац слід дивитися як на сценарій іспиту, оцінюючи, чи відповідає написане на питання, які можуть поставити викладачі. Якщо це не так – варто викреслити написане і перейти до наступного абзацу, радить фахівець.

Експерт радить створити спокійну атмосферу, уникати стресових подразників, вживати побільше фруктів і горіхів, а також пити достатню кількість води.

Кнопка «Наверх»