Людина

Марихуана перетворює чоловіка на жінку

Марихуана перетворю чоловіка на жінкуУ чоловіків куріння марихуани нерідко викликає розвиток гінекомастії, про це нещодавно заявили вчені. Як відомо, даний розлад доставляє чоловікам чимало неприємностей. Крім того, серед оточення чоловіка, який страждає гінекомастією, обов’язково знайдуться жартівники, завдяки яким людина відчуває себе особливо дискомфортно. Тепер медики з’ясували, що захоплення марихуаною може зіграти з чоловіком злий жарт.
Гінекомастія являє собою надлишковий ріст тканини грудей у представників чоловічої статі. Іноді цей процес настільки виражений, що чоловік змушений носити спеціальний бюстгальтер. Зрозуміло, на відміну від жіночої білизни, він призначений для того, щоб зробити груди менш помітними, а не навпаки.

Не секрет, що подібний розлад діє на психіку чоловіка травматично, хоча відомо, що при цьому фізичне здоров’я людини не страждає. Тим не менш, достатньо особин які мріють позбутися такого дефекту самими різними методами. Одним з них є кинути палити марихуану, а замість того, наприклад, спробувати електронні сигарети, які можете придбати, завітавши в магазин sigaret.com.ua.

Вчені з’ясували, що серед інших причин, що сприяють розвитку гінекомастії, не останнє місце займає паління марихуани. Ентоні Юн, який є відомим в Америці пластичним хірургом, розповів, що цей дефект починає розвиватися через наявність в організмі гормонального дисбалансу. При порушенні правильного співвідношення гормонів, що поділяють на жіночі і чоловічі, у чоловіків нерідко починається ріст грудей. Якщо рівень тестостерону в організмі знижується, а показники естрогену зростають, то у чоловіка може виникнути це неприємне порушення.

Доктор Юн з упевненістю стверджує, що при курінні марихуани починає падати рівень тестостерону. Крім того, гінекомастія являє собою лише одне з багатьох наслідків захоплення легким наркотиком. Серед інших проблем пластичний хірург відзначає виникнення аномалій сперматозоїдів, скорочення яєчок.

Під час бесіди з журналістами доктор Юн відповів, що підтверджує вплив марихуани на розвиток гінекомастії. Він зазначив, що зараз немає точних наукових доказів такого зв’язку, але вона вельми вірогідна. Також доктор зазначив, що всі його колеги, які займаються лікуванням гінекомастії, попереджають своїх пацієнтів про необхідність негайно відмовитися від вживання марихуани.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button