Людина

Вчені розповіли про продукти, які здатні збільшувати рівень естрогену у чоловіків

Вчені розповіли про продукти, які сприяють збільшенню жіночого гормону естрогену в чоловічому організмі. Особливо представникам сильної підлоги необхідно звернути увагу на каву і пиво.

Вчені з Аграрно-технічного університету Західного Техасу створили таблицю присутності в різних продуктах фітоестрогенів. Найбільшу кількість цієї речовини виявили у складі пивного солоду. Саме з цієї причини у любителів напою можна побачити круглий живіт і жирові запаси. Також виникає підвищення тембру голосу, зниження волосяного покриву тіла – це може бути прикладом великої концентрації жіночих гормонів в організмі. Вчені з Бразилії провели дослідження, в ході якого взяли участь чоловіки від 30 до 55 років. Півроку вони випивали щодня свіжозварену каву.

Після завершення експерименту вчені зробили висновок, що чашка напою призводить чоловіків у більш активний стан в сексуальному плані, рівень тестостерону залишався високим, крім того, спостерігалося підвищення потенції. Однак ті, хто вживав більше однієї чашки кави в день, виявили зниження фертильності. Причиною може бути підвищення рівня естрогенів у крові. Вчені відзначають, що до складу солодкої газованої води входить велика кількість кофеїну, що погано впливає на рівень чоловічих гормонів. Також є й інші продукти, які в залежності від обсягів споживання позитивно впливають на зростання естрогенів в організмі чоловіків. Серед них виділяють бобові і соєві продукти, лляне і кукурудзяна олія, жирну рибу і молоко, білий хліб і здобу.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button