Всесвіт

Virgin Galactic відправила астронавтів на край космосу після дворічної перерви (фото)

Virgin Galactic оголосила про перший космічний політ за два роки. Місія Unity 25 піднялася на висоту 87,2 км 25 травня 2023 року в небі над космодромом Америка, Нью-Мексико.

На штурвалом були Сі Джей Стуркоу і Дейв Маккей, також на борту «космічного літака» знаходилися чотири фахівці з польотів та астронавти-інструктори. Його випустили на висоті 13 500 м, потім включився гібридний рідинно-твердпаливний двигун. Він відправив корабель по суборбітальній траєкторії до краю космосу, досягаючи максимальної швидкості 2,94 Маха (приблизно 3 601,6 км/год).

Фото: Virgin Galactic

Разом з пасажирами Unity несла перші чотири корисних вантажі НАСА під час свого 92-хвилинного польоту. За даними Virgin Galactic, основними цілями польоту були оцінка підготовки космонавтів і досвіду польоту, а також остаточна оцінка VSS Unity і VSS Eve до початку платних пасажирських рейсів в червні.

Фото: Virgin Galactic

«Місія Unity 25 стала фантастичним досягненням для всіх співробітників Virgin Galactic,підкреслив Майкл Колглейзер, генеральний директор Virgin Galactic в офіційній заяві компанії. — Я повністю впевнений в унікальному досвіді космонавтів, який ми створили для наших клієнтів. Тепер наші команди починають післяполітний аналіз, а також підготовку до “Галактики 01”, комерційної дослідницької місії, запланованої на кінець червня».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button