Здоров'я

Вісім порад для тих, хто погано зносить спеку

Ізраїльський сайт розповідає, як пережити аномальну спеку. Адже навіть якщо стовпчик термометра показує +50 °С, це можна пережити. Особливо якщо дослухатися до порад.

Не пийте холодної води. Вона не тамує спрагу, виходить через п’ять хвилин разом із потом, забираючи з собою сіль. Пийте чай або несолодкий квас. Про солодку газовану воду все зрозуміло: що більше п’єш, то більше хочеться.

Якщо ви виходите з дому в спеку, не робіть різких рухів. Ідіть плавно.

Рухайтеся по тіньовій стороні вулиці. Завжди.

Якщо ви кудись ходите в спеку, то після кожного походу, після кожної прогулянки мийте стопи і щиколотки прохолодною водою. Там купа біологічно активних точок, це приємно і корисно.

Вживайте айс-ті. Заварюєте літр неміцного зеленого чаю (будь-який згодиться). Коли він охолоне, кидаєте туди трохи меду, лимона і м’яти. П’ється це з льодом. Не тільки смачно, а й корисно.

Головний фокус: «антишарф» або «японський кондиціонер». На японських гравюрах або в японському кіно часто можна бачити людей у білих хусточках на шиї. Це воно і є. Це геніальна штука, реально. Просто спробуйте. Берете білу чисту хустинку, вимочуєте у холодній воді, пов’язуєте на шию. Коли хусточка висихає, намочуєте знову. Полегшувальний ефект настає буквально за кілька хвилин.

Якщо є можливість, поділіть сон навпіл. Влаштовуйте собі сієсту в найспекотніший час.

Ну і, зрозуміло, ніякого алкоголю на сонці.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button