Здоров'я

Вітаміни не мають жодного позитивного ефекту на здоров’я

Більшість людей як і раніше вважають, що додавання вітамінів в їх раціон буде мати якісь переваги. Але правда в тому, що вітаміни не мають жодного впливу на здоров’я.

Є особливі випадки, коли люди повинні приймати вітаміни, такі як ті, що не отримують достатньої кількості сонця, тому їм не вистачає вітаміну D. Численні дослідження також показали, що вегани можуть отримати вигоду зі споживання вітаміну B, але є одна річ, яку ви повинні знати.

Дослідження показали, що вітаміни, які вживаються для загального здоров’я, марні для середньостатистичної дорослої людини. Більшість людей, отримують необхідні поживні речовини зі свого раціону. І хоча деякі люди не мають здорового харчування, вітаміни не мають жодного впливу на здоров’я.

Згідно з численними дослідженнями, вони не надають позитивного впливу на тривалість життя, здоров’я серця, профілактику захворювань або когнітивні функції. У більшості випадків вони не шкодять і не допомагають, але вони можуть вступати у негативний контакт з певними ліками.

Немає жодних доказів, що вітаміни дійсно допомагають людям.

Харчування різноманітною та здоровою їжею – це єдиний надійний, доступний спосіб отримати всі необхідні поживні речовини.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button