Поради

Вивчити англійську по скайпу за 3 $ за урок!

У сучасному суспільстві знання англійської мови визначає не тільки розмір зарплати, але і можливість отримання самої вакансії. Безліч зарубіжних компаній шукають собі віддалених співробітників в Україні. Висока кваліфікація і низька ставка роблять наших фахівців затребуваними в усьому світі. Єдине, що потрібно для заробітку в 2000-3000 $ в місяць – це високі мовні навички.

23-07-15-foto-600x345-1

На жаль, робота і навчання в університеті займають масу часу. І можливість їхати через все місто, витрачаючи в пробках по дві години, є далеко не у кожного. Але вихід є! Потрібно просто скористатися послугами сервісу LangUnion. Цей ресурс стирає всі межі і дозволяє навчатися англійської мови безпосередньо у носіїв. http://langunion.com/ дозволить підняти знання мови за 2-3 місяці на зовсім інший рівень. Навчання може проходити як російською, так і українською мовами. Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням: https://plus.google.com/+Langunion/posts.

Якщо ж ви знаєте англійську досконало, то можете продавати свої послуги на порталі. Правда, для того щоб отримати статус репетитора доведеться пройти кваліфікаційний іспит. Але можливість заробляти на власних знаннях того варто.

Переваги LangUnion

Послуги безлічі кваліфікованих викладачів доступні на ресурсі. При цьому користувач відразу бачить, які мови знає репетитор. Тому, наприклад, якщо у вас є бажання підвищити свій рівень за рахунок спілкування з жителями Англії чи США – просто зверніть увагу на відповідну вкладку.

Більшість репетиторів знають 3-4 мови. Діапазон цін від 3 до 30 доларів залежно від кваліфікації вчителя. Також на порталі доступна інформація про кількість проведених уроків. Ви просто заходите на сайт і бронюєте зручний час. Перший урок – безкоштовний.

Кожен репетитор має свою анкету, в якій зазначаються важливі дані, такі як освіта, методика навчання, доступні курси і так далі. LangUnion дає унікальну можливість https://plus.google.com/. Все що для цього потрібно – інтернет, мікрофон і навушники. Досить відкладати вивчення іноземної мови, прийшов час здійснити свою мрію і реалізувати себе як фахівця на міжнародному рівні.

На сайті є база тестів, іспитів та навчальних матеріалів, які відповідають останніх напрацювань в сфері швидкого освоєння мови. Зрозумілі й цікаві завдання допоможуть вам з ефективністю освоювати матеріал і отримувати справжнє задоволення від навчального процесу.

Особливості сервісу

Реєстрація займає близько 15 хвилин. При цьому можна скористатися логіном в facebook або google +. Всі викладачі мають індивідуальний рейтинг. Від нього залежить положення в списку вчителів. На даний параметр впливає:

1. активність,
2. написання статей,
3. переклад,
4. повнота анкети,
5. відгуки.

Репетитор сам вказує час, коли йому зручно працювати. Учні лише бронюють зазначені викладачем години. Унікальність проекту LangUnion полягає в тому, що тут не беруть комісії, а ціну призначає сам викладач.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button