Людина

Медики пояснили, чому з кожним роком людина сильніше відчуває прискорення часу

За словами провідних дослідників, більшість чоловіків і жінок часто говорять про те, що з плином часу вони більше відчуває швидкоплинність своїх днів.

ed3ea1c291f755344af609a34a99b9c2

Таким чином, якщо в шкільні роки семестр тягнувся, як вічність, то в дорослому житті півроку пролітає, як одна мить. Як повідомили дослідники, основною метою реалізації випробувань стало визначення механізму, який впливає на це явище. Співробітник компанії BMW, Максиміліан Кінер, розробив спеціальну шкалу, що показує швидкість течії часу.

Зокрема, як заявив представник сильної статі, дитина за один рік проживає всі 100%, при цьому інша людина, що перебуває у віці 50-ти років, відчуває лише половину цього значення. Як заявили медики, подібна тенденція пов’язана з постійною абсолютною величиною. Тобто, коли дитині виповнюється місяць, для неї тиждень дорівнює одній чверті життя, а один рік становить 7% усього життєвого шляху.

Для 50-ти річного чоловіка один рік становить 2% усього життя, тому людям здається, що вони стають старше, тим швидше плине час.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button