Поради

Водонагрівачі: як розібратися у назвах, системах і способах нагріву води за 5 хвилин

Водонагрівальні пристрої мають наразі сотні найменувань, чимало конструкцій і ще більше спеціальних опцій. Однак розібратися у цій купі технічної інформації не так і складно. Щоб купити бойлер чи інший водонагрівач, який буде точно підходити до конкретної квартири чи будинку, достатньо знати лише декілька основних параметрів, про які ми зараз і поговоримо.

Великий асортимент всієї кліматичної техніки для приватного будинку, квартири чи офісу можна переглянути на сторінці https://vashklimat.com.ua/. Інтернет-магазин «Ваш Клімат» пропонує повний перелік актуальних різновидів надійних, витривалих у щоденній експлуатації нагрівальних пристроїв для води. Це допоможе мати круглий рік:

  • душ і можливість прийняти ванну;
  • освіжити обличчя теплою водою;
  • забезпечити миття рук для знезараження їх від мікробів та небезпечних вірусів.

Як обрати бойлер: три важливі характеристики

Для того, щоб обрати бойлер, який буде достатнім за потужністю та іншими показниками, потрібно визначитись із трьома характеристиками:

  • обсягом бойлера, тобто кількістю води, що підлягає постійному підігріву;
  • рівнем автоматизації та захисту бойлера від аварійних режимів;
  • типом використовуваного теплонагрівального елементу – ТЕНу.

Для того, щоб прийняти душ чи ванну сім’ї із двох чоловік, а також забезпечити гарячою водою кухню та інші точки розбору води, потрібно мінімум 100-літровий ТЕН. Бойлер на 50 л і менше достатній для одного користувача, або для прийняття водних процедур з малою періодичністю. Для забезпечення звичайною теплою водою кухню та ванну без значних вимог до потужності і кількості води, що подається, достатньо встановити проточний водонагрівач. Бойлер дотичного нагрівання отримує енергію з інших джерел тепла в квартирі/будинку, наприклад внаслідок нагріву води від котла.

Щодо рівня автоматизації, то мова йде про можливість виставити за допомогою механічного чи електронного реле режим включення. Це зручно і економно, адже весь день, до приходу з роботи, нагрітий до потрібної температури бойлер, не потрібен. Тому наявність такої автоматики – це не тільки економія, але і безпека обслуговування квартири. Адже відсутність користувача у квартирі чи будинку, де періодично вмикається один із найпотужніших побутових приладів – це небезпека. Порушення цілості провідників, імовірність нештатного режиму роботи внаслідок перепадів у постачанні електроенергії в критичних параметрах – реальний сценарій. Саме тому автоматична система захисту у сполученні із електротехнічними приладами контролю, допоможуть позбутися таких страхів і спокійно працювати чи відпочивати далеко за межами міста.

Щодо ТЕНів – найкраще мати звісно вмонтований ТЕН. Якщо він відкритого типу, тоді варто звернути увагу на гарантію від виробника та якість сплавів, корозійну міцність металу для цього найважливішого елемента нагрівача води для побуту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button