Поради

Сольова лампа: переваги та особливості

В сучасних умовах, коли чистота повітря у великих містах залишає бажати кращого, а вибратися на природу не завжди виходить, людина повинна сама створювати для себе сприятливий мікроклімат. Адже турбота про здоров’я – це комплексний процес, потрібні не тільки фіточаї і вітаміни, але і пристрої для зволоження і очищення повітря, для поліпшення якості води. Все це можна вибрати на сайті https://www.medtechnika.com.ua/, де представлений найширший асортимент БАДів, вітамінів і домашньої медтехніки. Особливе ж значення набувають прилади, які допоможуть поліпшити мікроклімат в цілому.

сольова лампа

Для чого потрібна сольова лампа

Це дуже простий, але водночас ефективний прилад. Багато хто думає, що сольова лампа виконує в основному декоративну функцію. Дійсно, брила солі з вміщеною всередині лампою розжарювання виглядає дуже привабливо. Але насправді це мінеральний світильник, який допоможе змінити мікроклімат в кращу сторону. Завдяки його роботі в повітрі збільшується кількість негативно заряджених іонів. Це допомагає компенсувати результати роботи інших електроприладів, які випускають в повітря позитивно заряджені частинки.

Ще однією важливою функцією соляної лампи є її антибактеріальна дія. Вона допомагає боротися з патогенними мікроорганізмами і грибками. Принцип роботи цієї лампи дуже простий. Потрібно тільки включити її в мережу, причому бажано тоді, коли вся сім’я дома. Можна навіть тримати прилад включеним всю ніч.

Переваги соляної лампи

Сучасна сольова лампа – світильник, плафон якого зроблений з солі, а підставка – з кераміки, має цілу низку переваг:

• цілющий вплив на мікроклімат в приміщенні;
• нормалізація рівня вологості в кімнаті;
• забезпечення психоемоційного розвантаження навіть після найважчого дня;
• профілактика захворювань органів дихальної системи;
• підвищення імунітету.

При цьому сольові лампи виглядають дуже привабливо. І що особливо важливо – вони дають м’яке світіння, тому можуть використовуватися як нічник, і не тільки для спальні, але і для дитячої кімнати. Тим більше, що у споживачів є можливість вибрати відповідний дизайн підставки. Наприклад, дитині може сподобатися лампа у вигляді середньовічного замку або якої-небудь тварини.

Ще однією перевагою такого світильника є простота догляду. Потрібно регулярно протирати його сухою м’якою тканиною, щоб на поверхні не залишалося пилу, і все.

сольова лампа в інтерьєрі

Як вибрати сольову лампу?

Для того, щоб сольова лампа приносила максимальну користь, потрібно, щоб вона відповідала певним критеріям. Наприклад, чим більше граней у брили солі, тим вище ефективність пристрою, оскільки площа випаровування досить велика. Крім того, має значення і розмір такого «плафона». У невеликого настільного світильника радіус дії невеликий – всього близько 3 м. Тому для просторих кімнат вибирають або світильник трохи більше, або ставлять кілька таких ламп – в різних кутах приміщення.

При купівлі також слід поцікавитися – який тип лампочок підходить для цього світильника. В деякі з них можна вставляти світлодіодні або галогенні лампи. Також важливим критерієм вибору є наявність функції регулювання яскравості світіння. Дизайн і тип цоколя для лампочки теж грають роль.

Обов’язково перед покупкою потрібно вивчити інструкцію виробника. Більшість таких пристроїв погано переносять вологу, тому їх не можна ставити у ванній кімнаті або тримати поруч зі зволожувачами повітря.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button