Наука

Водорості назвали відмінним джерелом кислот омега-3

Омега-3 жирні кислоти допомагають нормалізувати функції мозку, шкіри і здоров’я загалом. Хоча їх багато в рибі і оливковій олії, вони часто дорого коштують, тому їх можна замінити водоростями.

Велике споживання риби і олії призвело до їх високої вартості у всьому світі. Крім того, морепродукти можуть містити токсини на кшталт ртуті, особливо серед жирних сортів. Червона риба, до всього іншого, небезпечна для хворих виразкою, алергією або вагітних. Тому вчені знайшли заміну продуктам, що містять омега-3, які корисні для зору, ЦНС, репродукції, здоров’я шкіри і волосся.

Альтернативою можуть виявитися морські водорості. Вони мають протизапальні та антиоксидантні сполуки, каротиноїди, вітаміни і амінокислоти. Виявляється, вони також є причиною наявності у морських тварин цих ненасичених жирів. Невеликі дослідження вже довели, що капсули з водоростевою олією можуть бути такими ж ефективними, як лосось і традиційні добавки з риб’ячим жиром. Збір мікроводоростей є більш безпечним, ніж рибальство, тому що вони не вбирають отруйні речовини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть