Поради

Водостічна система – сучасний захист будь-якої будівлі

Сучасні приватні будинки, адміністративні і житлові багатоквартирні будинки вимагають спеціального захисту фундаменту і стін від згубного впливу атмосферних опадів. Для цього використовуються надійні водостічні системи компанії Galeco. Високоякісна продукція дозволяє продовжити термін експлуатації будівлі, виключити передчасні дорогі ремонти і захистити внутрішні приміщення та зовнішні стіни від освіти цвілі і грибка. Фахівці галузі дослідним шляхом довели, що використання водостічних систем дозволяє продовжувати термін експлуатації будь-якого знання на кілька десятиліть. Правильно спроектована і моніторування система дозволяє захищати фундамент від дощових і талих вод.

Водостічні системи: які елементи будуть потрібні для організації водовідведення?

Для облаштування зовнішнього водовідведення потрібно цілий комплекс елементів, які дозволять швидко і ефективно відводити воду від стін і фундаменту будівлі. Galeco пропонує комплексні системи, які включають відразу кілька важливих елементів:

  • Зливові сливи і труби вертикального типу.
  • Підвісні і настінні жолоби горизонтального типу.
  • елементи з’єднання.
  • Фіксатори для покрівельного і настінного кріплення водостоків.

Встановлювати зовнішні ринви фахівці рекомендують в кожному будинку і будову, багатоквартирних будинках нашої кліматичної зони. Періодичне випадання опадів і заморозки можуть призвести до того, що волога на стінах будівлі стає льодом і робить мікротріщини. Такі деформації поступово руйнують будівлі, а тому потрібно добре продумана система водовідведення. Вибирати відповідні елементи необхідно з урахуванням властивостей матеріалу, з яких вони виготовлені, форми конструкції, а також перетину труб і жолобів.

Переваги вибору

Запропоновані пластикові та металеві конструкції довговічні і практичні. Сталеві елементи додатково покриваються з двох сторін захисним складом. Він запобігає корозійні процеси металу, продовжує термін експлуатації всієї системи відводу талих і дощових вод. До додаткових переваг продукції можна віднести її невисоку вартість і відмінні експлуатаційні властивості:

  • Надійність і зносостійкість.
  • Несприйнятливість до ультрафіолету і температурних ударам.
  • Стійкість до деформації навіть при тривалому використанні.
  • Несприйнятливість постійного впливів атмосферних опадів, вітру, пилу.

Для виробництва металевих, пластикових елементів використовуються високоміцні матеріали.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button