Поради

Як вибрати сейф

Будь-який сейф, чи це домашній або офісний, призначений для забезпечення безпеки речей, що зберігаються в ньому. Але коли виникає необхідність у придбанні сейфа, постає питання вибору. Незважаючи на величезну різноманітність сейфів, пропоноване різними фірмами виробниками, більшість з них не можуть захистити від усього відразу.

За ступенем захисту сейфи поділяють на три види:
• зламостійкі;
• вогнестійкі;
• універсальні.

Тому, перш ніж зупинити остаточний вибір на тому чи іншому варіанті, необхідно визначитися з тим, що саме ви вирішили в ньому зберігати і від чого захистити.

03-06-15-foto-600x368-1

Кілька порад з вибору сейфа

• Якщо головне – збереження цінних паперів, грошей або важливих документів, то вибирайте вогнестійкий сейф або зламостійкий сейф, саме такий мій знайомий http://dik.com.ua/ в НВПП “ДіК”.
• Вибір залежить від приміщення, в якому буде знаходитися сейф. Чи встановлено залізні двері, датчики охоронної та пожежної сигналізації, чи здається приміщення щодня під охорону?
• Якщо все ж вибір важкий, то кращий варіант – універсальний (вогнезломостійкий) сейф. Він стійкий і до злому, і до вогню. Однаково добре захистить ваші цінності від посягання зловмисників і від пожежі. Але вартість такого сейфа на порядок вище.
• Необхідно визначитися з об’ємом: яка кількість документів, грошей або інших цінних речей зберігатиметься в сейфі? Це впливає на внутрішній об’єм сейфа. До того ж слід врахувати, що в майбутньому обсяг речей може збільшитися. Тому сейф повинен мати запас.
• Звертаємо увагу на розмір сейфа, кількість і вид замків.
• Сейф для офісу може досягати у висоту 1 метра. А може бути компактним (до 30 см), як для дому.
• Замки для сейфів поділяються на два види: кодові (електронні або механічні) і ключові. Можливі комбінації обох типів замків – для кращого захисту. Вибирати потрібно за принципом комфортності: який замок підходить більше.

Місця розташування сейфа

Всі види сейфів умовно поділяються на два типи: підлогові і ті, що вбудовуються в стіну. Другий тип вважається кращим варіантом для будинку: ви ховаєте від цікавих очей не тільки цінний вміст, а й сам сейф. Підлогові або меблеві сейфи підходять для використання і в оселі, і в офісному приміщенні. Металеві сейфи можуть кріпитися до підлоги або до стіни.

Купуючи сейф, обов’язково цікавтеся наявністю сертифіката на даний вид продукції. Це є гарантією на заявлені в паспорті захисні характеристики сейфа. І дізнайтеся про можливості установки і кріплення сейфа. Установка сейфа професіоналом забезпечить кращий рівень захисту ваших цінностей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button