Авто

Вольво ХС90 – реінкарнація шведського флагмана

Великий шведський кросовер volvo xc90, як і належить флагману, розмірено і без зайвого поспіху очікує свого осіннього оновлення, запланованого на паризьке мотор-шоу в жовтні. Природно, переважна більшість «смачної» інформації про новачка тримається в суворій таємниці (і не останню роль у цьому відіграє і значне фінансування власниками з Geely), але, не дивлячись на всі старання фірми, автожурналістам вдалося зібрати крупиці даних і скласти з них більше – менш виразну картину про вольво ХС90 2015 року.

volvo-xc90-concept-01-500x272

Огляд Вольво ХС90

Так, достеменно відомо, що екстер’єр новинки буде базуватися на рішеннях, втілених в образі торішнього прототипу XC Concept Coupe. Зокрема, новий volvo xc90 обзаведеться елегантними ДХО, виконаними у формі літери «Т», причому вони будуть органічно вписані в головну оптику, а «кормові» ліхтарі, в свою чергу, отримають складні архітектурні форми і світлодіодне виконання. Кузов по всьому периметру оберігатимуть від дрібних ушкоджень пластикові накладки позашляхового обважування, а його аеродинамічні характеристики покликані поліпшити безліч підштампувань по всій поверхні. Плюс повине звертати на себе увагу значних розмірів отвір фальшрадіаторної решітки.

Габарити volvo xc90 також піддадуться змінам. Новинка трохи подовжиться – до 4900 мм, стане трохи нижче – близько 1700 мм і помітно ширше – близько 2200 мм. Само собою збільшиться і відстань між осями, що позитивно відбитися на внутрішньосалоному просторі, однак, цей показник ретельно оберігають. Кліренс ж, мабуть, піддасться «урізанню» до рівня бордюрних 170-180 мм (нинішнє покоління може похвалитися відстанню до дорожнього полотна в 218 мм). Якщо не чекати на новинку, можете купити автомобіль Вольво, завітавши на http://carzilla.ua/ – інтернет-авторинок України.

volvo-xc90-concept-02-500x333

Якщо говорити про інтер’єр, то він, безумовно, буде наділений великою часткою футуризму. Вінчати нутро volvo xc90 нового покоління буде сенсорний 9.5 -дюймовий планшет в центральною консолю, що розташовує HD – дозволом екрану. Вся мультимедіа та керуючі системи «зав’язані» на нову «яблучну» технологію CarPlay, оснащену голосовим управлінням Siri, що допомогло залишити на панелі всього сім звичайних кнопок. А 75 керуючих елементів, які піддалися «скороченням», віддані на турботу сучасному мультимедійному «розуму». Також аналоговою перестане бути і приладова панель, яка поступиться місцем ще одному мультирежимному монітору, розмір якого буде збільшуватися в старших комплектаціях. Крім того, розташування інформації на ньому можна компонувати власноруч.

Повернувшись до звичних речей, в салоні volvo xc90 2015 можна виявити три ряди крісел, причому обидва пасажирських, завдяки базі,що підросла, стали помітно просторішими, що позитивним чином вплине на комфорті їх гостей. Також обіцяний і більший об’єм багажного відсіку, хоча нинішній кросовер не відчуває будь-яких ускладнень з розміщенням багажу.

volvo-xc90-concept-03-500x272

Техніка Вольво ХС90

Підкапотний простір вольво ХС90 буде віддано на відкуп 2.0 -літровим бензиновим «четвіркам» і представникам дизельної лінійки Drive- E. Всі мотори з турбонадувом. Ступінь форсування бензинових «сердець» передбачається у великому діапазоні 140 – 306 к.с., віддача ж двигунів, що споживають солярку стане скромніше: 120 – 240 «скакунів». Крім усього іншого, топова модифікація позашляховика матиме гібридне виконання на базі найбільш потужного бензинового ДВС. Сумарно ця силова установка зможе генерувати потужність в 400 к.с. Будь-яка з версій volvo xc90 володітиме скромним апетитом і відповідати нормам токсичності EuroVI.

Стандартним напарником для будь-якого двигуна стане механічна КПП, в якості альтернативи якій запропонують автоматичну коробку на вісім передач. Вона ж буде єдиною для гібрида.

Що стосується загальної архітектури вольво ХС90 2015 модельного року, то вона базуватиметься на новому шасі Scalable Product Architecture (SPA), розробленому із застосуванням інноваційних технологій і дозволяє з легкістю пристосовувати її під випуск моделей з будь-яким типом приводу, в будь-якому кузовному виконанні і будь-яких розмірів більше середнього. Силову основу платформи складають елементи, виготовлені з сортів металу високої міцності. І хоча алюмінію буде відведена не така вже велика роль, новачок рішуче налаштований поборотися за звання самого легкого в повнорозмірному сегменті.

Інформація про ходову частину вольво ХС90 ще не розсекречено, але з упевненістю можна говорити що підвіска «на круг» отримає незалежну архітектуру, а дискові гальмівні механізми всіх коліс будуть вентильованими. Рульове управління, очевидно, отримає електромеханічний підсилювач. Базовим стане привід передньої осі, а версії з більш багатим оснащенням будуть оснащуватися інтелектуальним повним приводом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button