Авто

Бюджетний кросовер KIA Sportage оснастять штучним інтелектом

Бюджетний кросовер KIA Sportage від південнокорейського бренду можуть оснастити технологією штучного інтелекту. Зазначена модель розрахована переважно на ринок Китаю.


Очікується, що у KIA Sportage встановлять мультимедійну систему, яка отримає голосове керування і деякі можливості ШІ. В основі останнього лежить програма DuerOS, що є продуктом компанії Baidu. Керувати ШІ зможе цілим переліком функцій, серед яких виявилися круїз-контроль, повний привід і деякі системи, що відповідають за безпеку водія і пасажирів.

Що до «начинки» кросовера, то під капотом розміститься атмосферний двигун об’ємом 2.0 літра, здатний генерувати до 160 кінських сил. Трансмісія представлена як МКПП на шість швидкостей, так і «автоматом» аналогічного діапазону. Крім того, пізніше може з’явитися версія з установкою на 1.4 літра.

Вперше широким масам KIA Sportage показали ще восени минулого року, але тоді мова йшла про прототип KIA NP. Серійна ж модифікація авто виявиться представлена не раніше квітня 2018, коли відбудеться Пекінське автошоу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть