Головна / Авто / Бюджетний кросовер KIA Sportage оснастять штучним інтелектом

Бюджетний кросовер KIA Sportage оснастять штучним інтелектом

Бюджетний кросовер KIA Sportage від південнокорейського бренду можуть оснастити технологією штучного інтелекту. Зазначена модель розрахована переважно на ринок Китаю.


Очікується, що у KIA Sportage встановлять мультимедійну систему, яка отримає голосове керування і деякі можливості ШІ. В основі останнього лежить програма DuerOS, що є продуктом компанії Baidu. Керувати ШІ зможе цілим переліком функцій, серед яких виявилися круїз-контроль, повний привід і деякі системи, що відповідають за безпеку водія і пасажирів.

Що до «начинки» кросовера, то під капотом розміститься атмосферний двигун об’ємом 2.0 літра, здатний генерувати до 160 кінських сил. Трансмісія представлена як МКПП на шість швидкостей, так і «автоматом» аналогічного діапазону. Крім того, пізніше може з’явитися версія з установкою на 1.4 літра.

Вперше широким масам KIA Sportage показали ще восени минулого року, але тоді мова йшла про прототип KIA NP. Серійна ж модифікація авто виявиться представлена не раніше квітня 2018, коли відбудеться Пекінське автошоу.