Різні цікавинки

Хірургічна стоматологія та видалення зубів

kak-rastut-zubi-u-rebenka-sajt-dlja-molodikh_1Всі люди, що живуть на пострадянському просторі, з дитинства пам’ятають лякаючі і хворобливі походи до стоматолога, для багатьох стали ненависними вже після першого відвідування. Слава Богу, жахлива радянська стоматологія вже практично віджила свій вік, нагадуючи про себе лише в самих обділених прогресом областях. Більше не потрібно боятися злих і підступних зубних лікарів, адже якщо вам потрібна сучасна стоматологическая клиника Киев — одне з тих міст, які з гордістю продемонструє наявність найбільш просунутих і високотехнологічних баз для лікування найрізноманітніших недуг, так люблячих відвідувати порожнину людського рота.

Такий розділ медицини, як хірургічна стоматологія, має на увазі оперативне втручання в тверді і м’які тканини порожнини рота. Сьогодні стоматологи мають у своєму розпорядженні масу найрізноманітніших приладів, пристроїв та інструментів для проведення всіх відомих видів подібних операцій. І навіть така неприємна річ, як видалення зуба, сьогодні не займає багато часу і зусиль вашої волі, необхідних для прийняття рішення зробити це.

Сама по собі операція передбачає видалення зуба і зубних коренів з щелепної кістки. Процес відбувається з найменшим пошкодженням оточуючих зуб тканин, адже це сильно впливає на подальше загоєння операційної рани. Також це дозволяє зменшити розмір дефекту кістки на місці видаленого зуба, що важливо при подальшій імплантації. Крім того, максимально акуратне втручання є вкрай необхідним для запобігання виникнення ускладнень в період реабілітації.

У наш час видалення зуба вважається крайнім заходом, використовуваним, завдяки досягненням терапевтичної частини стоматології, тільки в найскладніших ситуаціях. Але якщо вам довелося піти на видалення, пам’ятайте, що процес загоєння може протікати з певними запальними процесами. Це пов’язано зі специфікою місця проведення операції, адже порожнина рота дуже «багата» мікроскопічним життям, у тому числі і патогенним. Тому, чітке дотримання післяопераційних рекомендацій лікаря — якнайшвидший шлях до одужання.

Кнопка «Наверх»
Закрыть