Ґаджети

Що відштовхує власників старих iPhone від покупки iPhone 8 X і iPhone

Нове дослідження Piper Jaffray дає деяке уявлення про те, що чекають споживачі від майбутніх поколінь iPhone. Опитування серед 1500 людей, які не купили новий смартфон Apple, провів аналітик Майкл Олсон.

Згідно йому, головна причина, по якій опитані люди не придбали iPhone 8 або iPhone X, полягає в тому, що їх поточний iPhone відмінно працює. Такий варіант відповіді вибрали 44% людей.

Друга найбільш поширена причина серед респондентів полягає в тому, що новий iPhone занадто дорогий. Цей аргумент вибрав 31% опитуваних.

Завершуючи трійку причин, 8% опитаних заявили, що вони не оновлювалися, тому що їм потрібен більший екран, ніж у нинішньому iPhone X. Варіант “З іншої причини” вибрали решта 17%.

“Висновок з нашого опитування полягає в тому, що поява iPhone з більш широким екраном, а також моделі з трохи меншою ціною зможе вирішити проблему 40% власників iPhone, які не придбали останні смартфони Apple”, – повідомляють представники банку Piper Jaffray.

Очікується, що цього року Apple представить три нових iPhone. Ними стануть iPhone X Plus з 6,5-дюймовим дисплеєм, більш доступна 6,1-дюймова модель з РК-дисплеєм, а також оновлена версія нині існуючого iPhone X.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button