Ґаджети

У Galaxy S9 дисплей краще, ніж в iPhone X

Відразу після виходу iPhone X компанія DisplayMate нагородила його дисплей званням кращого в світі. Проте через кілька місяців він поступився цим званням флагману Samsung.

За словами фахівців DisplayMate, Samsung проробила величезну роботу по поліпшенню параметрів дисплея. Таким чином корейській корпорації вдалося встановити новий рекорд.

«Samsung зосередилися на вдосконаленні та оптимізації передачі кольору і якості зображення OLED-дисплеїв. Вони довели до досконалості процес тестування і калібрування екранів, що і призвело до значного поліпшення картинки. Зображення на дисплеї Galaxy S9 неможливо відрізнити від ідеального. І дисплей корейського флагмана однозначно краще, ніж використовувані в існуючих смартфонах, телевізорах, планшетах і ноутбуках», – повідомили фахівці DisplayMate.

У минулому році DisplayMate те ж саме говорили про дисплеї iPhone X, який також виробляє Samsung. Тому не дивно, що корейська корпорація використовувала в своєму пристрої більш досконалий екран.

Можливо, коли LG почне виробляти OLED-дисплеї для Apple, виробник iPhone зможе дистанціюватися від Samsung і менше залежати від неї. Але до тих пір корейці напевно будуть вигравати у Apple за якістю дисплеїв.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть