Поради

Все для дезінфекції поверхонь від компанії Лізоформ

Для медичних закладів, стоматологічних кабінетів, травмпунктів важливо подбати про дезінфекцію поверхонь, адже чимало небезпечних бактерій концентрується саме у місцях скупчення хворих людей. Компанія Лізоформ пропонує професійну хімію, засоби дезінфекції та прибиральну техніку для лікарень, готелів, закладів громадського харчування. 

Засоби для медичної гігієни: різновиди та особливості користування

У медичних закладах особлива увага концентрується на дезінфекції приміщень, обробці поверхонь та чистоті рук персоналу. Відділення для лікування інфекційних захворювань, реанімації, відділи для немовлят потребують ретельного захисту від шкідливих бактерій. У каталозі магазину Лізоформ можна знайти засоби для індивідуального захисту та обробки поверхонь:

 • Антисептики для шкіри рук. Засоби для профілактики внутрішньошкірних інфекцій набули нової популярності під час пандемії COVID-19. Вони зарекомендували себе як ефективний засіб очищення шкіри рук, якщо немає можливості їх помити. 
 • Серветки для дезінфекції. Виготовляють з нетканного матеріалу, який має ніжну структуру. Тому ними зручно очищати інструменти, косметичне обладнання та медичну техніку. 
 • Засоби для дезінфекції медичних інструментів та поверхонь допомагають швидко обробити потрібні прилади для лікування. В наявності миючі засоби на основі хлору для очищення підлоги. 

Клієнти часто замовляють хімію у тарі великого об’єму. Для зручності користування варто придбати дозатори. У каталозі присутні безконтактні дозатори для мила та паперу, щоб не потрібно було торкатися до поверхонь тари. 

Послуги клінінг-сервісу від компанії Лізоформ

Компанія Лізоформ надає комплексні послуги щодо прибирання приміщень, тим самим відгороджуючи клієнтів від зайвих турбот. Так, замовники можуть скористатися послугами клініг-сервісу. Професійні миючі засоби та обладнання в руках фахівців здатні відмити приміщення з будь-яким рівнем забруднення. 

Компанія приймає замовлення на клінігові послуги для ресторанів, офісів, навчальних закладів, складських приміщень. У послуги клінінгу входить:

 • дезінфекція, прибирання приміщень;
 • глибока чистка м’яких меблів та килимового покриття;
 • аерозольний метод дезінфекції приміщень;
 • миття фасадів будинків та вікон;
 • хімчистка та прання уніформи. 

Власники готельних комплексів, ресторанів, директори медичних установ та промислових виробництв можуть замовити професійну чистку уніформи працівників. Зважаючи на специфіку праці, не завжди можливо самостійно вивести з одягу плями реагентів, їжі, фарбників. 

Виготовлення продукції бренду замовника від Лізоформ

Компанія Лізоформ виготовляє засоби хімічного очищення поверхонь, косметику, миючі, продукцію для прибирання на своєму підприємстві. Клієнти можуть замовити випуск гелів, серветок, порошків, хлорних засобів, антисептиків тощо. Виробник пропонує:

 • створення бренду під ключ;
 • послуги власної науково-дослідницької лабораторії;
 • використання інгредієнтів від світових постачальників;
 • підбір упаковки за індивідуальними параметрами;
 • безперебійне виготовлення та систематичне постачання продукції. 

Для початку менеджери компанії визначають потреби замовника, пропонуючи йому обрати тип продукції серед широкого асортименту можливих варіантів. У технічному документі будуть вказані дані, необхідні для розробки продукції: призначення, консистенція, очікуваний ефект від використання, цінова категорія. 

Щоб замовити товари чи послуги, потрібно зв’язатися з менеджером на сайті компанії, написати на пошту чи зателефонувати за вказаними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments