Головна / Поради / Все про вступ до технікумів і ВНЗ Польщі

Все про вступ до технікумів і ВНЗ Польщі

Сучасна молодь має можливість вибирати: вчитися вдома чи за кордоном. Є різноманітні програми, конкурси та стипендії, які дають можливість вчитися безкоштовно навіть за кордоном. Головне – бажання. Велика кількість молоді вступає і на платне навчання, адже батьки чітко розуміють, скільки перспектив має освіта за кордоном. Якщо ви зацікавлені отримати освіту в Польщі, звертайтеся на Проект Освіта без кордонів https://proekt-obk.com/, — сайт проекту містить основну інформацію, яка стане в нагоді під час вступу. На сайті вказані ціни, тривалість навчання, інформація про навчальні заклади та ін. Ви завжди можете звернутися до співробітників проекту за допомогою, якщо виникнуть будь-які запитання або труднощі під час вступу, подачі документів до польського університету або коледжу.

Давайте проаналізуємо, які ж переваги отримує молодь, яка їде вчитися за кордон:

  • якісні знання з акцентом на практику, а не тільки на теорію;
  • після закінчення польського університету – європейський диплом;
  • можливість проходити практику і стажуватися в провідних європейських компаніях;
  • можливість отримати високооплачувану цікаву роботу після закінчення університету;
  • безліч нових знайомств зі студентами з різних країн.

Це далеко не всі переваги. Звичайно, кожному з молодих людей потрібно буде пройти період адаптації, але закордонні навчальні заклади роблять все можливе, щоб учні та студенти з цікавістю не тільки вчилися, але й активно проводили свій вільний час.

Технікуми та ліцеї

Можна без проблем вступити до технікумів, а також ліцеїв Польщі після закінчення 9-го класу. До того ж, коледжі Польщі після 9 класу https://proekt-obk.com/service/serednya-osvita-u-polshi пропонують безкоштовну освіту. Те ж саме можна сказати і про ліцеї. Якщо за вищу освіту потрібно платити, то середня освіту – безкоштовна навіть для іноземців. Ви можете звернутися до співробітників Проекту Освіта без кордонів і уточнити всі нюанси щодо вступу до польських ліцеїв і технікумів.

Скільки триватиме навчання? Все буде залежати від того, в який навчальний заклад ви підете навчатися. У ліцеях вчаться 3 роки, в технікумах – 4. Проте після закінчення технікуму у вас буде можливість отримати професійну кваліфікацію. У будь-якому випадку, після закінчення таких навчальних закладів випускники отримують атестат зрілості та йдуть вчитися далі в університети.

Університети

Якщо не було можливості або бажання вступити на навчання в Польщі після 9 класу, ви можете відразу вступити в університет. Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про вступ в університети Польщі https://proekt-obk.com/country/polsha, — переходьте на цей сайт, тут є все від А до Я про процедуру вступу. Навчання в університеті триває 5 років: на бакалавраті 3-3,5 року і 1,5-2 роки на магістратурі. На сайті Проекту Освіта без кордонів ви зможете прочитати більше детальної інформації щодо вступу до університету.

Зверніть увагу на рейтинг університетів, якщо вам складно визначитися з вибором навчального закладу. Дуже високий рейтинг у Ягеллонського університету, а також Варшавського університету, Варшавської політехніки, Університету ім. Адама Міцкевича – всі ці ВНЗ входять до п’ятірки кращих в країні. Ваше завдання – обрати найкращий ВНЗ і подати туди документи.