Авто

Вибираємо краще: актуальні пропозиції зарядних станцій та їхні переваги

Активна переорієнтація європейських країн та загально світова тенденція до масового використання автомобілів з електродвигунами, відмова від транспортних засобів з дизельними чи бензиновими двигунами, створює чимдалі кращі перспективи щодо масового облаштування відповідних зарядних станцій.

Це вимога часу, яка стає щораз актуальнішою. В Україні, як і в інших країнах, що раз більшає число тих, хто вибираючи транспортний засіб для себе чи для бізнес цілей, надає перевагу електрокарам. У зв’язку з цим розширюється інфраструктура для їхнього обслуговування, в першу чергу – підзарядки акумуляторів, без чого експлуатація таких авто – просто неможлива.

Кращі пропозиції для індивідуальних власників та бізнес структур

Хороші, надійні та сучасні варіанти, кращі зарядні станції для автомобілів уже не перший рік пропонує зацікавленому споживачеві E.NEXT, компанія, яка:

  1. Зорієнтована в однаковій мірі на комерційну структуру та індивідуального власника електромобіля;
  2. Є абсолютним лідером вітчизняного ринку;
  3. Пропонує широкий сегмент обладнання, безвідмовного при використанні, швидкої та стандартної зарядки.

Клієнти компанії переконалися, що зарядні станції купити тут можна на найвигідніших умовах, з кращим співвідношенням надійності, якості та ціни.

Актуальні новинки та краще обладнання, перевірене часом

Однією з головних переваг компанії є також те, що все обладнання, яке пропонується споживачу, не тільки відповідає найвищим критеріям та вимогам, але і постійно обновлюється. Стають доступними актуальні новинки, більш потужні, з кращими технічними характеристиками. Тут можна придбати зарядні станції:

  • працюючі від джерел змінного струму, доступні в плані вартості, призначені для встановлення в індивідуальному домогосподарстві;
  • потужні, з можливостями швидкої зарядки, які вибирають для облаштування на АЗС, в популярних громадських місцях, таких наприклад, як стоянки бізнес-центрів, жвавих інфраструктурних об’єктах;
  • з різним типом роз’єму для зарядок електрокарів корейського, американського чи європейського виробництва;
  • надзвичайно безпечні Post eVolve Smart C63 чи надійні WallBox eVolve Smart Master S One;
  • з можливістю працювати як від трьох фазної так і однофазної електромережі.

Компанія активно орієнтується на останні вимоги ринку, завжди знаходить вигідні для своїх клієнтів умови співпраці, пропонує обладнання, яке виправдано вважається кращим не лише серед вітчизняних, але і світових споживачів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button