Авто

Простий і надійний спосіб отримати нове авто з кредитом від УкрСиббанк

Ви бажаєте придбати автомобіль своєї мрії, але не маєте можливості внести потрібну суму одразу? Є вихід – сплачуйте частинами! Кредит на авто від УкрСиббанк – це не тільки швидко, а й дуже вигідно.

Головним партнером УкрСиббанку з 2006 року став BNP Paribas, який є визнаним лідером серед міжнародних фінансових груп світу. BNP Paribas  забезпечує український банк інноваційними технологіями та стратегіями розвитку, які дали змогу УкрСиббанку у 2015 році отримати найвищий кредитний рейтинг – uaААА, за інформацією РА «Експерт-рейтинг».

26-06-15-foto-600x403-1

Однією з переваг при наданні авто в кредит від УкрСиббанку є 14-денний пільговий період з дня оформлення документів на кредит, протягом якого, в разі якщо в договорі буде знайдено приховані комісії, клієнт має право повернути кредит банку.

Ви можете отримати кредит на новий автомобіль, який будете сплачувати протягом терміну від 12 до 84 місяців. Початковий внесок становить всього 15% від вартості авто.

Банк пропонує низьку річну процентну ставку – від 20,5 до 24,9%, відповідно до терміну, на який укладається кредитний договір. Ця ставка залишатиметься незмінною протягом дії укладеного сторонами договору і не може змінюватись в односторонньому порядку.

Окрім того, заборгованість може сплачуватись декількома шляхами:

  • Щомісячно. Сума боргу разом з відсотками рівномірно виплачується кожного місяця впродовж терміну, на який укладався договір.
  • Достроково. Позичальник може сплатити частково або повністю суму боргу з відсотками. Якщо кредит сплачується достроково і частково, термін сплати залишку боргу автоматично зменшується. Комісія при достроковому погашені не стягується.

У випадку, якщо у позичальника виникли проблеми з виплатою боргу, він може звернутися до консультанта у своєму відділені банку і провести реструктуризацію кредитного боргу.

Сплачувати заборгованість можна як у самому відділені банку, так і через банкомати, які приймають готівку. Окрім того, погашення заборгованості може відбуватись за допомогою дистанційного банкінгу Star24.

Банк пропонує додатково застрахувати автомобіль  за програмою КАСКО та здоров’я і життя позичальника. Зверніть увагу, що страхування майна, яке надається у заставу, є обов’язковим.

Для оформлення авто в кредит в Україні від УкрСиббанк звертайтеся до будь-якого найближчого відділення. Для його пошуку, а також щоб дізнатися графік роботи, можна скористатись інтерактивною мапою на сайті банку.

В УкрСиббанку також відкрита телефонна лінія для надання інформації з приводу роботи банку та запропонованих послуг. Зателефонуйте за номером 729 з мобільного (безкоштовно) або 0 800 505 800 зі стаціонарного телефону (дзвінки на території України безкоштовні).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button