Поради

Використання пластикових ємностей на виробництві

Масове використання пластикових ємностей, яке ми можемо спостерігати сьогодні, зачіпає всі сфери життя людини — від промислової, до побутової.

Розглянемо у даній статті, як використовуються ємності із пластику на великих виробничих і промислових підприємствах, та в чому полягає особливість їх експлуатації.

Застосування ємностей в промислових масштабах

Будь-виробничий процес не обходиться без певної кількості водних ресурсів. Вода необхідна в тому чи іншому обсязі, залежно від напрямку діяльності підприємства. Наприклад:

  • як частина виробничого процесу;
  • при організації систем пожежогасіння;
  • в гігієнічних цілях;
  • в системах каналізації та очищення води — в цій сфері ємності можна застосовувати в якості відстійників, освітлювачів, флотаторов, гидроциклонів.

Використання ємностей значно спрощує проведення багатьох процесів:

  • переливу і очищення води з басейнів;
  • проведення систем каналізації та водовідведення;
  • організації каналізаційних шахт;
  • організації систем масової фільтрації води;
  • зберігання та накопичення агресивних середовищ і рідин (соляної і фосфорної кислоти, коагулянтів, соляних і лужних розчинів);
  • зберігання та накопичення паливно-мастильних матеріалів, добрив, КАС, сипучих та вязких речовин, харчової продукції, тощо;

Особливості експлуатації пластикових ємностей

Сучасний пластик — це хімічно інертний, універсальний матеріал. Від підходить для використання у багатьох напрямках. Однак незважаючи на це, перед застосуванням ємностей в хімічній, харчовій, машинобудівній та інших виробничих сферах, необхідно звіритися з таблицею сумісності полімерів.

Якщо у вас виникає занепокоєння або сумніви з питання використання ємностей, можете узгодити їх з консультантами інтернет-магазину Litolan. На сайті ви можете ознайомитись з таблицею хімічної стійкості полімерів, з яких виготовлена продукциія представлена на сторінках інтернет-магазину.

Перед тим, як купити пластикові ємності також слід знати рекомендації щодо експлуатації таких виробів. Незважаючи на температурну стійкість пластику, не варто перевищувати допустимі значення до -40° С, та до + 70°С. Невиконання цих рекомендацій може негативно позначиться на експлуатацію виробів, та призвести до деформації стінок ємностей.

Пластик, з якого виготовлені ємності, легко мити та чистити, він не іржавіє і надійно захищає вміст від ультрафіолетового випромінювання.

Такі привабливі властивості полімерної продукції роблять її популярною не тільки в Україні, а в цілому світі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button