Інтернет

Використання сабмітів для просування: що потрібно знати про процес?

Одне з основних завдань власника веб-сайту полягає у тому, щоб отримати більше органічного трафіку, який дає можливість підвищувати конверсію. Досвідчені фахівці рекомендують застосовувати в цьому випадку комплексний підхід. Його складовою можуть бути посилання сабміти, які забезпечують одразу декілька переваг для бізнесу.

Суть цього інструменту полягає у використанні можливостей майданчиків, де можна зареєструватися та додати певну інформацію (обов’язково посилання). Таким чином власник веб-ресурсу може розказати про себе аудиторії та отримати інші важливі переваги. Пропонуємо дізнатися про них детальніше та розглянути інші особливості методу.

В яких випадках варто використовувати сабміти?

Вказаний спосіб просування підходить практично всім компаніям, які хочуть посилити свою присутність в мережі. Особливу увагу на нього варто звернути якщо мають місце наступні ситуації:

  • існує потреба в розбавленні масивного посилального профілю;
  • потрібно підтримати існуючу посилальну динаміку, а інші способи вичерпали свої можливості;
  • ще немає основи для використання тактики гестпостингу (зазвичай така ситуація складається у молодих сайтів).

Крім цього, сабміти стануть оптимальним рішенням у випадку низького рейтингу сайту.

Як відбувається процес використання сабмітів?

Роботу зазвичай доручають досвідченим фахівцям агентства лінкбілдінгу. Вони розділяють процес на декілька послідовних етапів. Спочатку спеціалісти обговорюють деталі з замовником. Після цього вони займаються пошуком надійних платформ для розміщення посилань.

Обрані варіанти узгоджуються з клієнтом. Наступним етапом є створення профілю та заповнення всіх даних. Матеріали для публікації (фото та іншу інформацію) може надати замовник. В іншому випадку фахівці беруть за основу дані на сайті. Після заповнення профілю, зазвичай готується звітність про результати роботи.

Які переваги забезпечують сабміти?

Щоб зрозуміти, чи варто використовувати цей метод, потрібно детальніше ознайомитися з перевагами. Використання сабмітів забезпечує наступні вигоди:

  • прискорена індексація;
  • створення якісної маси посилань (фахівці підбирають тільки перевірені та надійні платформи, які займають перші позиції у відомих рейтингах);
  • збільшення трафіку (завдяки перегляду профілів іншими користувачами);
  • підвищення довіри до сайту;
  • органічне збільшення профілю посилань;
  • урізноманітнення посилань на сайт.

Крім цього, використання сабмітів забезпечує значне підвищення позицій в ТОП пошуку. Важливо, що оцінити всі ці переваги можна тільки у випадку використання професійного підходу. Це означає, що справу варто довірити кваліфікованим фахівцям, які знають всі тонкощі цього методу просування. Наприклад, можна звернутися до популярної агенції лінкбілдінгу Links-Stream. Фахівці розкажуть про послугу більш детальніше та допоможуть найкращим чином використати її для бізнесу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button