Інтернет

Користувачі соцмережі Facebook виявилися найбільш самовпевненими

Найбільш самовпевнені в Мережі виявилися користувачі, зареєстровані на сервісі Facebook. На це вказують результати опитування, організованого агентством Reuters на території США ще в кінці квітня.

Пользователи соцсети Facebook оказались наиболее самоуверенными

Зокрема, американці, які використовують Facebook, максимально впевнені в тому, що зможуть захистити особисті дані. Близько 74% стверджують, що достатньою мірою інформовані, яким чином працюють налаштування конфіденційності в їхніх облікових записах. Це значний результат, адже серед шанувальників Instagram тільки 60% тих, хто знає про ключові налаштування безпеки, поки в Twitter таких лише 55%. Втім, не більш 23% користувачів Facebook вірять, що мають досить контролю над безпекою особистих даних про себе, 20% вважають, що взагалі ніяк не розпоряджаються конфіденційними даними, а 49% виступають за наявність у них «деякого контролю».

Опитування проводилося після скандалу з продажем особистих даних користувачів Facebook в користь консалтингової фірми Cambridge Analytica. Всього від цієї «операції» постраждали 87 млн громадян.

Кнопка «Наверх»