Авто

Витрати на домашню зарядку електромобілів в 2026 році перевищать 16 млрд доларів

Нове дослідження, яке провели фахівці аналітичної компанії Juniper Research, дозволило їм спрогнозувати швидке зростання популярності зарядки електромобілів в домашніх умовах, повідомляють elektrovesti.net.

Аналітики очікують, що в 2026 році витрати на домашню зарядку електромобілів у всьому світі перевищать 16 млрд доларів. Це зростання майже в п’ять разів у порівнянні з 3,4 млрд доларів — показником 2021 року. За словами експертів Juniper Research, швидке зростання обумовлене тим, що зарядка будинку дешевше і зручніше в порівнянні з зарядкою на станціях загального користування.

Автори дослідження “Зарядка електромобілів: основні можливості, проблеми і прогнози ринку на 2021-2026 роки» вважають, що до 2026 року понад 21 млн домогосподарств у всьому світі будуть заряджати свої електромобілі від домашніх розеток в порівнянні з 2 млн в 2021 році. Вартість відповідного обладнання в 2026 році досягне 5,5 млрд доларів. Торік домашніх зарядок було продано і встановлено на суму 1,8 млрд доларів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button