Ґаджети

Xiaomi увійшла в число найбільших виробників телефонів в світі

Xiaomi зайняла одне з лідируючих місць в списку виробників телефонів у всьому світі. При цьому вони навіть офіційно не продають свої телефони в США.

Згідно з даними Strategy Analytics, Samsung у другому кварталі 2017 року поставила на 2% більше телефонів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Продавши 79,5 тисяч телефонів з 360 мільйонів одиниць по всьому світу, компанія як і раніше залишається провідним виробником смартфонів у світі. Але цікавою компанією в цьому списку є не Samsung, а компанія, що займається дослідженнями ринку краще своїх конкурентів. І це Xiaomi, яка вперше за рік посіла п’яте місце в списку виробників телефонів.

Останнім часом Xiaomi не так добре ведеться, як могла б незважаючи на те, що вперше за кілька років демонструє стрімке зростання при тому, що офіційно не продає свої пристрої на заході. Чи Джун, її генеральний директор, сповістив співробітників по електронній пошті на початку цього року про те, що компанія в Пекіні росла набагато швидше, ніж очікувалося. Це призвело до того, що Xiaomi знадобився час для переорієнтації. У тому ж місяці віце-президент компанії Хьюго Барра, відомий своєю роботою з підрозділом Android від Google, покинув Xiaomi, щоб повернутися в Силіконову долину.

Незважаючи на події всередині компанії, продажі Xiaomi помітно збільшилися в останні кілька місяців. Щорічні продажі зросли на 58%, і вона зайняла більше 6% світового ринку смартфонів у другому кварталі завдяки своїм пристроям на Android. Бюджетний телефон Redmi 4A, зокрема, виявився особливо популярний в Індії. А якщо ви щасливий власник іншої моделі і вам знадобився ремонт redmi note 5a, сміливо звертайтеся в Сервісний центр Xiaomi.

На відміну від Samsung і Xiaomi, Apple не робила так, як хотілося б. Вона як і раніше займає друге місце, але її продажі впали на один відсоток у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Компанія продала лише половину того, що продала Samsung. Це, швидше за все, зміниться після виходу наступного iPhone, хоча варто відзначити, що Samsung також готується запустити Note 8 через кілька тижнів. Huawei ж займає третє місце в списку і зберігає свій статус топ-китайського виробника телефонів, а на четвертій позиції розмістилася Oppo, яка зайняла більше 8% світового ринку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments