Головна / Ґаджети / Головні причини, чому Galaxy Note 5 буде кращим з кращих

Головні причини, чому Galaxy Note 5 буде кращим з кращих

Після успіху з випуском Galaxy S6, компанія Samsung готується до другої половини року і до свого основного анонсу – презентація флагманського фаблета Galaxy Note 5.

Навіть якщо ви звикли до того, що Samsung рік за роком представляє нові моделі фаблетів, все одно п’яте покоління буде кращим з кращих. Samsung внесе кілька невеликих і кілька помітних змін у цій серії, але виділимо поки що 3 головні причини, чому Galaxy Note 5 буде кращим творінням Samsung.

Унікальний дизайн

В принципі, Samsung повторить дизайн свого Galaxy S6 з деякими змінами, характерними для Note-лінійки. Galaxy Note 5 буде також в корпусі з металу і скла. Деякі, можливо, критикують Samsung за це, так як акумулятор в такому випадку залишається незнімним, через що практичність флагмана залишається під питанням. Однак користувачам подобається металева конструкція корпусу S6, що виглядає елегантно, так що в Samsung немає жодної причини не копіювати цей же дизайн. Чекаємо Note 5 зі скла і металу. Плюс галантність та оригінальність вашому улюбленному ґаджету надасть іменний чохол, який ви зможете замовити на http://personalcase.endorphone.com.ua/.

Величезна батарея

Поки що ми не бачили жодного флагмана, який отримав батарею ємністю більше 4000 мАч. Galaxy Note 5 може отримати акумулятор на 4100 маг. Цього буде достатньо, щоб компенсувати недолік знімної батареї. Це буде великий стрибок, так як Galaxy Note 4 має батарею ємністю 3220 маг. При такому акумуляторі новий фаблет, нарешті, зможе пропрацювати більше, ніж один робочий день при серйозному навантаженні.

Деталі і тонкі зміни

Як і багато інших пристроїв, краса Samsung Galaxy Note 5 буде в деталях. Будуть зроблені численні невеликі зміни, які дозволять поліпшити функціональність і зробити Note 5 більш практичним. Samsung також працює над тим, щоб додати підтримку нових жестів і покращити розпізнавання рухів. Також були чутки, що користувачі зможуть користуватися жестами зі стилусом S Pen. Такі зміни вітаються, так як дозволять заощадити час. Було ще досить багато інших чуток, але нам варто дочекатися офіційного анонса Galaxy Note 5, який буде самим багатофункціональним смартфоном.