Здоров'я

Марихуана може захистити людей від інсульту

Марихуана може знизити ризик розвитку інсульту, повідомляють американські вчені з Техаського університету. Даний препарат призначається більш ніж у половині штатів Америки для лікування хронічного болю, тривоги і епілепсії. Оскільки все більше штатів легалізують даний наркотик, медичні експерти попереджають, що марихуана несе небезпечні побічні ефекти, і на даний момент немає достатньої кількості доказів, щоб бути повністю впевненими в її перевагах. Тим не менш, нове дослідження показало, що препарат може поліпшити постачання кисню в мозок, зменшуючи ризик утворення згустків, які викликають інсульт.

Фактично, фахівці виявили, що споживачі марихуани мають найбільш адекватний кровообіг у мозку, тому ризик інсульту серед них є найнижчим. В ході випробувань фахівці проаналізували відмінності у насиченні крові киснем і в метаболізмі крові у хронічних споживачів марихуани. У роботі взяли участь 74 споживача марихуани і 101 людина з контрольної групи.

Вчені виявили, що споживачі марихуани мали більш високі рівні кисню в крові і більш високий рівень метаболізму в мозку порівняно з іншими людьми. Було також встановлено, що кровотік в області мозку, пов’язаний з винагородою, навчанням і звичками, був вище у людей, які регулярно використовували марихуану.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть