Технології

Xiaomi відзначить своє п’ятиріччя анонсом нових ґаджетів

Xiaomi – одна з компаній, що дуже швидко розвивається. Всього за 5 років існування, з яких тільки 3 роки як почали випускатися смартфони, Xiaomi стала однією з найдорожчих приватних компаній і вибилася на лідируючі позиції по постачаннях смартфонів. 31 березня 2015 – п’ятий день народження Xiaomi і компанія вже розіслала запрошення на захід з цього приводу.

1-25-03-2015-600-400

Вести захід буде генеральний директор Xiaomi Лей Джун (Lei Jun). Крім спілкування з публікою, він представить нові пристрої компанії. Які саме – компанія вирішила не розголошувати. Одним з можливих варіантів є ультрабюджетний смартфон з процесором Leadcore. Другий варіант – смартфон з кодовою назвою Ferrari, який засвітився в бенчмарках, оснащений 4.9-дюймовим екраном 1920х1080, 8-ядерним 64-бітовим процесором Qualcomm Snapdragon 615 з тактовою частотою 1.6 ГГц і графікою Adreno 405. Смартфон буде працювати на Android 5.0.2 з оновленою оболонкою MIUI.

Читайте також: Apple контролює 90% прибутку на світовому ринку телефонів

Третій варіант – планшет Xiaomi MiPad 2, про який давно ходять чутки і останній – власні «розумні» години. Судячи з чуток, вони будуть оснащені круглим екраном, зробленим з полірованого металу і зможуть ідентифікувати власника по серцевому ритму.

Натхнення: gagadget.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments