Технології

Надзвичайно зручний рюкзак-трансформер

Ви ніколи не мріяли про рюкзак, який було б необов’язково повністю знімати з плечей, щоб дістати з нього що-небудь? Та знайшлися люди, які придумали, як уникнути зайвих рухів тіла і зробити цей процес максимально витонченим і зручним для людини.

foto_cikavosti_23.10.2014-012 (Копіювати)

Чарівний рюкзак називається Wolffepack, а його творці з Великобританії в даний момент намагаються набрати суму, рівну 30 000 фунтів стерлінгів, на Kickstarter, щоб запустити свій винахід у масове виробництво. Але давайте детально вивчимо, як же працює ця дивовижна річ?

foto_cikavosti_23.10.2014-012-01 (Копіювати)

Як зробити так, щоб рюкзак не доводилося знімати з плечей кожен раз, коли ви хочете що-небудь витягти з нього або навпаки – покласти щось всередину? Розробники Wolffepack створили досить цікаву систему з магнітних застібок і особливих тросів, послабивши які людина зможе запросто перемістити через свою спини вперед. Найпростіше побачити, як працює ця система, в відео, яке розташоване трохи нижче.

Що найприємніше – ви можете пристебнути рюкзак до лямок спереду, щоб, наприклад, у вас була можливість присісти в громадському транспорті або не заважати людям, які стоять позаду вас в ліфті. Також переміщення рюкзака зі спини на груди допоможе вам убезпечити себе в тому випадку, якщо ви підозрюєте, що десь поблизу с вами можуть орудувати кишенькові злодії. Повернути рюкзак на спину так само просто, як і прибрати його звідти – необхідно просто потягнути за спеціальну ручку і заклацнути замок кріплення. Рюкзак займе своє традиційне місце, а ви при цьому не приклали практично ніяких зусиль.

[ads1] Читайте також: 14 технологій які повністю змінять світ медицини та охорони здоров’я

foto_cikavosti_23.10.2014-012-02 (Копіювати)

Рюкзак виконаний з якісних матеріалів. Наприклад, всі металеві деталі рюкзака виконані з високоякісної збройової сталі, а сам рюкзак виконаний з балістичної тканини. Усередині рюкзака знайдеться місце для всіх ваших улюблених ґаджетів, важливих документів та інших дрібниць.

foto_cikavosti_23.10.2014-012-03 (Копіювати)

В даний момент компанія пропонує покупцям всього дві моделі рюкзаків на вибір: Metro і Escape. Перший ідеальний для використання у великих містах і має велику місткість. Другий же буде до вподоби любителям активного способу життя та спорту: він трохи компактніше в розмірах і виконаний з полегшених матеріалів. Якщо ви хочете дістати собі один з цих рюкзаків – можете взяти участь в краудфандінг-кампанії. Рюкзак обійдеться вам в суму 85 фунтів стерлінгів.

Натхнення: rusevik.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button