Відео

У Чилі після потужного землетрусу сталися сотні афтершоків (відео)

Понад 130 повторних підземних поштовхів було зареєстровано в Чилі після землетрусу магнітудою 6,9, який стався біля узбережжя республіки 24 квітня.

Про це повідомив у вівторок заступник директора Національного сейсмологічного центру Маріо Пардо.

“134 повторні поштовхи після вчорашнього землетрусу магнітудою 6,9 та 271 – після суботнього (магнітудою 5,9)”, – сказав він.

Пардо також не виключив, що в цій же зоні може статися землетрус більшої потужності, але підземні поштовхи магнітудою 8 і більше “дуже малоймовірні”.

За даними Національного сейсмологічного центру, епіцентр землетрусу магнітудою 6,9 знаходився в 72 км на захід від міста Вальпараїсо, в якому проживає понад 282 тис. осіб. Осередок землетрусу залягав на глибині 13,2 км. Повідомлень про постраждалих і серйозних пошкодженнях не надходило.

Відразу після землетрусу в прибережних районах регіонів Вальпараїсо і О’хіггінс була оголошена евакуація, однак через кілька хвилин Гідрографічна та океанографічна служба ВМС Чилі повідомила, що загрози цунамі немає, і тривога була скасована. Поштовхи також відчувалися в аргентинських містах Мендоса, Сан-Хуан і Кордова.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button