Відео

SpaceX показала, як буде виглядати перша місія Crew Dragon c екіпажем

Компанія SpaceX опублікувала відео про те, як буде виглядати перша місія Crew Dragon c екіпажем на борту. Політ запланований на весну 2020 року.

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск у своєму Twitter опублікував анімаційний ролик, який показує як буде виглядати запуск корабля Crew Dragon на вершині ракети Falcon 9. Пізніше він зробить стикування з МКС і повернеться на Землю для м’якої посадки з парашутом. Це буде перший запуск пристрою з екіпажем на борту, він запланований на 2020 рік.

Маск зазначив, що в лютому 2020 року корабель уже буде повністю готовий до польоту, його доставлять до місця пуску — на мис Каневрал. Після цього інженери SpaceX витратять ще кілька місяців на перевірку та доопрацювання систем безпеки корабля.

На борту Crew Dragon до МКС відправляться астронавти Роберт Бенкен і Дуглас Херлі. У разі успішного запуску, це стане першим пілотованим польотом США з 2011 року. Перші тестові випробування ракети-носія Starship, яка в майбутньому зможе відправляти Crew Dragon до МКС, почалися у вересні 2019 року — до цього SpaceX тестувала базову версію капсули під назвою Starhopper.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button