Відео

У Чилі врятували кита, який викинувся на берег (відео)

Малому смугастику в Чилі дали другий шанс на життя. Люди зібралися на пляжі, щоб врятувати морського ссавця, який викинувся на берег. В результаті рибалки та місцеві жителі з міста-порту Аріка змогли випустити нещасного кита в море.

c86cd2679bf6dd75ae7c440d70103e56
«Ми допомагали киту, щоб дати йому нове життя, так як він опинився на цьому березі. Люди з усіх кораблів у районі, збирачі молюсків, ми працювали разом, щоб врятувати його», — сказав рибалка, який брав участь в операції.

Жаклін Альварез, начальник регіонального управління Національної рибальської служби SERNAPESCA, оцінила вагу самки кита у 8 тонн. «Це був малий смугастик, приблизно 12 метрів в довжину. Вважаю, що він важив 8 тонн. За розміром можу сказати, що вона була дорослою. У китихи були поверхневі рани через те, що вона пробула тут довго», — сказала Альварез.

Відео дивіться тут

Швидко зорієнтувавшись, рибалки і жителі використовували мотузки, щоб витягнути величну тварину назад у Тихий океан.

«Ми обв’язали її мотузками. Знадобилося трохи зусиль, але ми змогли зробити це — зачепити її і прибрати звідси, і, як ви бачите, зараз вона в морі», — каже рибалка Альфредо Бустос.

Викидання на берег малого смугастика — рідкісна подія для Чилі. Зазвичай «китовий сезон» в цій південноамериканській країні триває з грудня по березень. В цей час популяції ссавців мігрують з теплих широт, де вони паруються і приводять на світ потомство, на південь Чилі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button