Технології

У дитячих садках Південної Кореї з’явилися роботи, щоб діти звикали до них від народження

Роботи співають, танцюють і займаються кунг-фу. Їх використовують як навчальний посібник у 300 дитячих центрах по всьому Сеулу.

Selective Focus Shot of a Toy Robot on a Wooden Table
Фото Від Wirestock

У Сеулі почалися випробування роботів у рамках пілотного проєкту, який, за словами міського уряду, допоможе підготувати наступне покоління до високотехнологічного майбутньому.

“Ми вважаємо, що цей досвід сильно вплине на ставлення дітей у юності та дорослому віці.” – стверджує Франс Прес Хан Донг, співробітник відділу догляду за дітьми уряду Сеула.

Йдеться про роботи Alpha Mini — це частина пілотної програми навчання у 300 дитячих центрах у столиці Південної Кореї. Alpha Mini має зріст 24,5 см.

Робот може танцювати, співати пісні, розповідати історії й навіть навчати рухах кунг-фу. Діти повторюють за роботом віджимання та рухи. Також  Alpha Mini змінює вираз обличчя, підморгує і робить фотографії.  з догляду за дітьми, при цьому уряд рекомендує програму для дітей віком від трьох до п’яти років.

“Коли я кажу йому співати, він співає. Я говорю йому танцювати, і ми танцюємо разом” – вважає Лі Га-Юн, п’ятирічний хлопчик із дитячого садка в Сеулі.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button