Технології

Samsung випустить гнучкі смартфони в 2016 році

Судячи з усього, компанія Samsung не збирається зупинятися на використанні гнучких дисплеїв в негнучких смартфонах, що мають постійний вигин. Видання Business Korea з посиланням на представника Samsung Display повідомило про плани корейського виробника з виведення на комерційну стадію телефонів, що згинаються в 2016 році. Точніше, йдеться, що вихід таких пристроїв «можливий».

2-24-03-2015-600-400

Samsung вже деякий час працює над гнучкими дисплеями, наприклад, їх показували на торішній виставці CES 2014 компанія представила гнучкий дисплей в закритому колі. Крім того, раніше вже повідомлялося, що складаючий планшет може стати реальністю до кінці 2015 року.

Крім того, за повідомленням Business Korea компанія LG Display щосили працює над прозорими дисплеями. Зараз прозорі екрани використовуються в індикаторних панелях на лобовому склі в літаках і транспорті, рекламному обладнанні і тому подібному. Такі розробки можна навіть зустріти в спеціальних холодильниках для демонстрації інформації про товар.

Читайте також: Топ-5 дивних ґаджетів

Представник LG Display заявив журналістам, що розробка технології завершена і рекламні прототипи вже доступні. При цьому вихід подібних пристроїв на ринок займе деякий час. Крім того, раніше в мережі з’являвся роадмап LG, в якому компанія показувала плани щодо виходу на ринок згортаючих і згинаючих дисплеїв до 2017 року.

1-24-03-2015-600-300

Натхнення: ferra.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть