Технології

Tesla побудує другу фабрику в Європі

Фабрика вироблятиме літій-іонні батареї і електромобілі, але великомасштабне виробництво все одно залишиться у Сполучених Штатах.

Точне місце розташування нового заводу Tesla визначиться наступного року. В перспективі, можливо, що в Європі буде не один, а 2-3 заводи.

Ілон Маск говорить, що компанія планує розширити масштаби виробництва електричних транспортних засобів і випускати 100 тисяч автомобілів в рік, а 600 тисяч автомобілів в рік, коли Model 3 вийде на масове виробництво. Нагадаємо, що Model 3 з’явиться на ринку в середині 2017 року

Американська фабрика Маска на даний момент знаходиться в стадії будівництва (її зводять у штаті Невада). Вона буде виробляти батареї для машин, які випускає завод Тесла в місті Фрімонт (Каліфорнія).

Американська фабрика Маска носить назву Гігофабрика 1, а європейська гігофабрика буде носити назву Гігофабрика 2. Заводи будуть вуглецево-нейтральними, які працюють на 100% відновлюваних джерелах енергії. Гігофабрика 1 буде виробляти елементи живлення, акумулятори та приводні пристрої.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button