Фото

У Франції почали будувати лінію Hyperloop

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) оголосила про початок будівництва першої з двох ліній тестової установки для вантажопасажирських перевезень і планує запустити її в цьому році. Компанія повідомила, що в Тулузу прибула перша партія труб, з яких буде будуватися лінія.

«Внутрішній діаметр труб становить 4 метри. Таким чином, система оптимізована як для транспортування пасажирських капсул, так і вантажних контейнерів», — зазначила компанія у своїй заяві.

Во Франции начали строить линию Hyperloop

Во Франции начали строить линию Hyperloop

В рамках першої фази будівництва планується зібрати лінію протяжністю близько 320 метрів. Її експлуатація повинна початися вже в цьому році. У наступному ж році компанія планує завершити будівництво ділянки довжиною 1 кілометр.

У 2019 році планується завершити будівництво ділянки системи довжиною в 1 кілометр. Труби цій лінії будуть встановлені на опорах на висоті 5,8 метра над землею.

Во Франции начали строить линию Hyperloop

Во Франции начали строить линию Hyperloop

Во Франции начали строить линию Hyperloop

Планується, що перша повністю функціональна пасажирська капсула, створення якої на даний момент ведеться іспанською компанією Carbures, буде доставлена на випробувальний об’єкт для складання та інтеграції в систему цього літа. За очікуваннями, капсула, оснащена 28-40 пасажирськими місцями, зможе розвивати швидкість до 1223 кілометрів на годину.

На даний момент розробкою системи Hyperloop займається не тільки HTT. Вже близько року компанія Virgin Hyperloop One має в своєму розпорядженні тестову лінію, однак на відміну від HTT діаметр труби Virgin Hyperloop One становить всього 3,3 метра, що, на думку деяких, не зовсім підходить для практичного застосування, а швидше розрахована виключно на демонстрацію.

Нагадаємо, що ідею Hyperloop представив у 2012 році інженер, підприємець, інвестор і власник таких компаній, як SpaceX і Tesla Motors, Ілон Маск. Вона полягає в тому, що в трубах над поверхнею землі в умовах надзвичайно розрідженого повітря з невеликим інтервалом і швидкістю аж до 1220 кілометрів на годину будуть пересуватися капсули з пасажирами чи вантажами. При цьому капсула не буде торкатися стінок труби завдяки ефекту повітряної подушки. Найбільшу активність у втіленні цієї ідеї в даний час виявляють компанії Hyperloop One і Hyperloop Transportation Technologies.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button