Людина

Вчені виявили нові корисні властивості шоколаду

Група вчених з Австралії, Сполучених Штатів і Люксембургу провели спільне дослідження і визначили ще одну корисну властивість шоколаду. Виявилося, що шоколад здатний робити позитивний вплив на мозкову діяльність.

Підвищити продуктивність мозку зможе допомогти звичайна шоколадка. До такого висновку шляхом спільних наукових досліджень прийшли фахівці з Університету Південної Австралії (University of South Australia), Університету штату Мен (University of Maine), Люксембурзького інституту (Institute of Luxembourg). Як виявилося, шоколад здатний позитивно вплинути на роботу мозку, оскільки він містить велику кількість флавонолів.

Цей найбільший клас рослинних поліфенолів здатний також поліпшити зір, забезпечивши при цьому приплив крові до сітківки. Більш того, експерти уточнили, що подібна стимуляція мозку є нешкідливою для організму людини, тому вживання шоколаду практично не здатне нашкодити. Також шоколад багатий на теобромін, який, у свою чергу, має спазмолітичні властивості. Раніше шоколад завжди використовували для зниження температури, зазначили фахівці.

Вчені рекомендують якомога частіше балувати себе шоколадною продукцією, проте не забувати про золоту середину, а також вибирати шоколад якісного виробництва.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button