Технології

У США збираються створити «ідеального солдата»

У США військові за допомогою вчених збираються створити «ідеального солдата». Для цього буде розроблена спеціальна програма, що дозволяє розкрити всі здібності людського організму за допомогою харчування і тренувань.

Проєкт називається DARPA «Вимірювання біологічної здатності» (MBA). До реалізації долучаться фахівці науково-дослідного підрозділу компанії General Electric, співробітники Флоридського інституту людського і машинного пізнання і Ліверморської лабораторії. Перші дві групи займуться розробкою біологічних датчиків відстеження фізіологічних характеристик людського організму, а перед третіми буде стояти завдання об’єднати всі створені розробки в одну систему.

Керівники проєкту DARPA MBA збираються повністю розкрити генетичний потенціал американських солдатів. Для цього з військовими армії США будуть працювати консультанти-генетики, тренера і психотерапевти. Також для них розроблять спеціальну програму підготовки, яка допомагає освоїти всі необхідні навички на максимальному рівні.

Вивчати стан організму «ідеального солдата» будуть за допомогою передових технологій. Згідно з однією з ідей, військові отримають спеціальні зубні накладки, які в режимі реального часу повинні слідкувати за фізіологічними показниками. Дати реалізації проєкту та створення «ідеального солдата» не повідомляються.

Кнопка «Наверх»
Закрыть