Технології

У Європі з’явиться зброя майбутнього – електромагнітний рельсотрон

В Євросоюзі запустили проєкт PILUM (Projectiles for Increased Long-range effects Using electroMagnetic railgun, снаряди збільшеної дальності дії з використанням електромагнітного рельсотрона): вони будуть вражати ціль на відстані до 200 км.

Початкова фаза проєкту коштує 1,5 млн євро і триватиме 24 місяці. В ході дослідницьких робіт буде дано теоретичне обгрунтування здійсненності проєкту зброї на базі електромагнітного рельсотрона і його доцільність для військового застосування в майбутньому.

Електромобільні рельсотрони збираються використовувати в якості багатоцільового корабельного комплексу, здатного знищувати повітряні цілі, включаючи новітні винищувачі і крилаті ракети, надводні цілі, а також вражати сухопутні об’єкти на узбережжі.

Виглядати він буде як збройова система, в якій є дві струмопровідних напрямних (рейки), між якими встановлюється або струмопровідний снаряд, або струмопровідна каретка зі снарядом з діелектричних матеріалів. Для пострілу знаряддя потребує короткочасної подачі високих напруги і струму, які не може забезпечити просте підключення до електричної мережі: снаряд розганяються до 2,5 км / с.

У Європі з'явиться зброя майбутнього - електромагнітний рельсотрон
В першу чергу, така розробка повинна протистояти протикорабельним гіперзвуковим ракетам.

Рельсотрони зможуть випускати високоенергетичні снаряди з частотою не менш 50 пострілів в секунду і стануть головною лінією оборони від перспективного протикорабельного озброєння.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button