Фото

У Канаді зведуть дві футуристичні висотки

Команда архітекторів Heatherwick Studio розробила для Ванкувера проєкт незвичайних, але надзвичайно комфортних висоток нового покоління – з дерев’яною обробкою і великою кількістю зелені.

Хто сказав, що хмарочос – це обов’язково нудна вежа зі скла і сталі?

Після парків Little Island і The Cove в Нью-Йорку, британська фірма Heatherwick Studio продовжила вторгнення в Північну Америку, побудувавши пару веж у Ванкувері, Канада. У «пишних» висотних будівлях, що відрізняються привабливим дизайном, який звужується трохи вище їх основи, а потім знову розширюється в міру підйому.

У Канаді зведуть дві футуристичні висотки

Названі 1700 Alberni, вежі смутно нагадують кукурудзяні качани і піднімуться на висоту 105 і 117 метрів відповідно. Згідно із заявкою муніципалітету Ванкувера, житлова площа будівель становитиме 39 337 м? на 400 житлових одиниць. Багато апартаментів зможуть похвалитися приватними балконами, а також торговими і ресторанними приміщеннями, дитячим садом і більше 500 паркувальних місць для автомобілів і стільки ж – для велосипедів.

У Канаді зведуть дві футуристичні висотки

Судячи по рендерам, в конструкції будуть активно використані не тільки бетон і скло, а й дерево укупі з великою кількістю зелених насаджень на нижніх поверхах. Також буде зроблений акцент на максимальному використанні природного денного світла для освітлення внутрішніх приміщень, а між собою вежі будуть з’єднані заскленим подіумом.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button