Технології

Гаджет зі спеціальними датчиками перетворює рухи людини в музику

Німецький стартап Instruments of Things розробив гаджет з Bluetooth датчиками. Він реєструє рухи людини та перетворюють їх в музику.

Компанія з Німеччини анонсувала свій останній проєкт на Kickstarter -. Це носяться пристрої, які вимірюють рух і перетворюють його у звук. Система SOMI – 1 складається з трьох частин: датчиків руху з Bluetooth, приймача і додатки для смартфона.

Дисковий датчик важить 9,4 г (включаючи вагу акумулятора), також в комплект входить спеціальний браслет, який виглядає як розумний годинник або фітнес-трекер. Але цей пристрій не відстежує показники здоров’я, він вимірює напрямок і швидкість різних рухів користувача. Дані надсилаються бездротовою мережею через Bluetooth 5 в концентратор-приймач, який підключається до смартфона для перетворення у звуки через супутній додаток для iOS / Android.

У додатку є безліч звукових плагінів і пред установки. Користувачам не потрібно ніякого спеціального навчання, щоб почати творити. При цьому, досвідчені користувачі зможуть глибше зануритися в налаштування, щоб змінити зіставлення рухів і додавати нові звуки.

Діапазон бездротової передачі – до 50 м, а приймач отримує дані з затримкою менш як 10 мс від шести носяться пристроїв одночасно.

Кому це може стати в пригоді? Автори розробки впевнені, що їх девайс допоможе музикантам, танцюристам і ді-джеям, які можуть управляти ритмом музики за допомогою помахом руки.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button