Фото

У Литві створили електробус з екраном зовні кузова

Проєкт литовської компанії Vejo Projektai вже працює на вулицях Клайпеди.

Dancer

Електробус з Литви отримав назву Dancer і являє собою проєкт, розроблений литовськими фахівцями з прицілом на експлуатацію в литовських містах. Особливістю нового транспортного засобу став дизайн і використані у створенні технології.

Dancer

За екстер’єр електробуса його автори отримали дизайнерську премію Golden A’ Design Award. Ключовими особливостями моделі стала задня частина кузова, виконана зі зворотним нахилом, а також вбудований в задню панель екран. На дисплей, який звернений до пішоходів та автомобілів, які їдуть позаду, можна виводити інформацію про маршрут електробуса, так і рекламу.

Dancer

Кузов 12-метрового електробуса зроблений з композитного матеріалу, основну частину якого складають перероблені пластикові пляшки. Dancer може брати на борт до 93 пасажирів — для полегшення посадки маломобільних пасажирів передбачені система кнілінгу, яка опускає кузов у бік тротуару, а також пандус. Для водія передбачена повністю цифрова панель приладів і додаткові вертикальні екрани з боків від неї, оскільки Dancer комплектується відеокамерами замість традиційних дзеркал заднього виду.

Dancer

Електробус оснащений мотор-колесами в мостах ZF, сумарна потужність яких становить 340 к. с. Dancer використовує літій-титанатні батареї Toshiba на 60 кВт·год. Акумулятори за допомогою пантографа можна повністю зарядити за 10 хвилин.

Dancer

Нові електробуси Dancer вже стали серійними. Як мінімум 4 примірники цього транспортного засобу вже ходять за маршрутами Клайпеди.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button