Земля

У Мексиці два ягняти загинули через невідому підземну активність

Вчені вивчають загадкову підземну активність — земля в районі футбольного поля в мексиканському штаті Мічоакан розжарилася, з тріщин йде пара.


За даними місцевої служби цивільної оборони, температура земної поверхні у поля в населеному пункті Пуебло-Велья досягає 250 градусів. Два ягняти, які були випущені пастися на футбольне поле, загинули.
На місце прибули вчені з Національного автономного університету Мексики, щоб вивчити феномен. Сили цивільної оборони заявили, що не виключають будь-якої природи виникнення цього явища, проте закликали почекати з висновками.

«Ми не можемо сказати, що мова йде про народження вулкана, тому що немає ніякої активності земної кори, це говорить, що така можливість майже виключена. Однак давайте дочекаємося результатів досліджень», – йдеться в повідомленні МВС Мічоакана.

На території Мексики розташований наймолодший на землі вулкан Парикутін. Він утворився в 1943 році прямо на кукурудзяному полі в Мічоакані, а згодом його виверження стало причиною руйнування декількох розташованих поруч селищ.

Кнопка «Наверх»