Авто

У «Мерседеса» з’явився стильний електроскутер (відео)

Популярність електроскутерів привела до того, що вони з'явилися навіть у «Мерседеса»

Компанія Mercedes-Benz представила новий транспортний засіб, який зможе купити кожен — двоколісний електроскутер для однієї людини.

Mercedes-Benz

Скутер оснащений двигуном потужністю 500 Вт (0,68 к.с.) і акумулятором на 280 Вт • год, завдяки чому пробіг на одній зарядці може досягати 24 кілометрів. На жаль, на зарядку йде кілька годин, тому кататися на ньому протягом дня не вийде. Доведеться обмежуватися поїздками, наприклад, на роботу і з роботи, заряджаючи його вдень і вночі.

Але скутер від іменитого німецького бренду розкішних автомобілів безумовно дозволить виділитися в міському потоці. Якщо, звичайно, хтось буде помічати невеликий логотип на кермі.

Mercedes-Benz розробив скутер спільно з компанією Metro Mobility Systems AG — швейцарським виробником невеликих електричних транспортних засобів. Наприклад, інженери Metro Mobility Systems розробили дуже симпатичний двомісний автомобіль Microlino.

Повністю чорний електроскутер гарний і виконаний в стриманому дизайні. Вражає його механіка складання та розкладання, що робиться дуже елегантно декількома швидкими жестами.

Максимальна швидкість електроскутера обмежена на позначці 20 км / год, тому не варто чекати гострих відчуттів. Вага становить 13 кілограмів, і довго його нести не вийде. У Mercedes-Benz заявили, що в комплект входитимуть Bluetooth і пристрій для зарядки від електромережі автомобіля. Спеціальний ж додаток для смартфонів покаже швидкість скутера, пробіг, час у дорозі і заряд акумулятора. Там же можна буде налаштувати деякі функції скутера.

Ціни на електроскутери Mercedes-Benz ще не оголошені.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»